Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

+ALVEOLA X-EPIL ROLL ON DEPILAČNÝ CUKROVÝ VOSK 75 ML+10 KS DEPILAČNÉ PAPIERIKY

*Sada je hypoalergénna a odporúča sa najmä ľuďom s citlivou pokožkou.*

Výrobca: X-EPIL
Dostupnosť: na sklade
3.33 bez DPH
3.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ALVEOLA X-EPIL ROLL ON DEPILAČNÝ CUKROVÝ VOSK 75 ML+10 KS DEPILAČNÉ PAPIERIKY. Umožňuje rýchle a veľmi jednoduché depilovanie aj pre menej skúsených používateľov. Sada je hypoalergénna a odporúča sa najmä ľuďom s citlivou pokožkou.

  • praktické
  • rýchle a jednoduché
  • efektívne
  • hygienické
  • hypoalérgénne 
  • pre všetky typy pokožky vrátane citlivej
  • s valčekvou (roll-on) hlavicou


Použitie: Pred použitím sady na depilovanie si pozorne prečítajte návod na použitie a bezpečnostné opatrenia! Dĺžka chĺpkov by mala byť aspoň 2-3 mm. Pokožka musí byť dokonale čistá, zbavená mastnoty a suchá. Kazetu s cukrovou pastou zahrejte umiestnením do teplej vody alebo do mikrovlnnej rúry podľa pokynov na obale. Pred použitím vždy skontrolujte teplotu cukrovej pasty. Zahriatu pastu naneste v tenkej vrstve pomocou valčekovej (roll-on) hlavice na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný pásik, vyhlaďte ho a rýchlym pohybom, rovnobežne s pokožkou ho stiahnite v protismere rastu chĺpkov. Zvyšky vosku odstráňte z pokožky vlažnou vodou. Na zmiernenie začervenania pokožky použite X-Epil Skin Soothing Gel po depilovaní. 

Upozornenie:  Pred prvým použitím vykonajte kožný test na malej ploche pokožky a ak do 24 hodín nezaznamenáte nežiaducu kožnú reakciu, môžete pokračovať v odstraňovaní chĺpkov. Zabráňte kontaktu s očami. Skladujte na chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Balenie:
- kazeta s cukrovou pastou 75ml
- široká valčeková (roll-on) hlavica
- depilačných pásiky (20cm x 7cm) 10 ks