Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

+ANACONDA AHA BIOPEEL INTENZÍVNE SÉRUM 15ML

*Intenzívne sérum obsahuje 24% AHA pri pH 3,0*

Výrobca: ANACONDA AHA
Kód: 8007073
Dostupnosť: na sklade
9.16 bez DPH
10.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ANACONDA AHA BIOPEEL INTENZÍVNE SÉRUM 15ML. Intenzívne sérum obsahuje 24% AHA pri pH 3,0. Aktívne zložky komplexu ovocných kyselín spôsobujú povrchovú exfoliáciu tým, že rozpúšťajú spojivo medzi odumretými epiteliálnymi bunkami, prenikajú hlboko do pokožky, stimulujú rýchlejšiu regeneráciu epitelového tkaniva a stimulujú bazálne bunky. Po očistení sa séra nanesú na pokožku a po ošetrení sa zotrie vodným tonickým vatovým tampónom. Počas používania séra, ktoré je prirodzenou súčasťou ošetrenia, sa môžu objaviť pocity mravčenia v oblasti bedrových kĺbov, avšak vzhľadom na nízke pH ich odporúčame používať len pod kozmetickým dohľadom. 

Aplikácia: Sérumy nanášame na očistenú pokožku. Necháme účinkovať niekoľko minút a potom vlhkou handrou zotrieme zvyšnú ltekutinu z pokožky. Pri aplikácií sérumu sa môže vyskytnúť pocit štípania a vibrácie na pokožke. Je to normálna reakcia pri tejto liečbe. Ich používanie doporučujeme len pod dohľadom kozmetičky a to kvôli nízkemu obsahu pH.

Aktívne/účinné/ zložky: AHA (ALPHA HYDROXY ACID) alebo komplex ovocnej kyseliny, extrakt zo zeleného čaju, pentavitín, extrakt z harmančeka