Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

EVELINE MARION Tónizujúci šampón 51 -Jasný perleťový blond 40ml

Výrobca: EVELINE COSMETICS
Kód: 5902853005513
EAN: 5902853005513
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 0.74
0.89
KS

MARION Tonizujúci šampón 51 - Jasný perleťový blond 40ml. 

MARION TONIZUJÚCI ŠAMPÓN 51 - JASNÝ PERLEŤOVÝ BLOND

Tonizujúci šampón Marion neobsahuje amoniak a je veľmi vysokej kvality. Marion je už 10 rokov nesporným lídromna trhu. Ponúka najväčší sortiment farieb - až 25 krásnych, hlbokých, sýtych farieb.

Marion tonizujúci šampón je jedinečný a bezpečný produkt pre farbenie vlasov založený napriamych farbivách.

Neobsahuje amoniak alebo peroxid. Zložky obsiahnuté v šampóne spoločne s extraktom z aloe vera dodáva vlasom krásne, živé farby a zlepšuje ich rozčesateľnosť, prírodný UV filter chráni vlasy pred negatívnymi vplyvmi slnka.

Patentovaná LUSTREPLEX ™ spôsobuje, že vlasy sú extrémne lesklé, plné svetla a špeciálne vybrané zložky poskytujú atraktívny vzhľad pre dlhšie vlasy. Farba vlasov sa udržuje na 4-8 umytí, v závislosti na čase farbenia.

Produkt sa skladá z: Tonizujúci šampón 40ml + rukavice

Návod na použitie:

Nasaďte si rukavice, nožnicami odstrihnite vrch vrecka a aplikujte si šampón na vlasy. V masírujte šampón do vlasov až do chvíle, kým sa nevytvorí pena. Ponechajte na vlasoch 20 minút, aby farba ostala na vlasoch 4 - 5 umytí. Ak šampón ponecháte na vlasoch 45 minút, farba vydrží až 8 umytí.

Po farbení oplachujte vlasy vodou do vtedy, kým nebude voda čistá. Pri farbení šedivých a svetlých vlasov, môže byť farbiaci efekt výraznejší.

Ak sú vlasy zosvetľované, tak pred použitím Marion šampónu vyskúšajte efekt na prameni vlasov. Vtedy zistíte na akú dlhú dobu ponechať šampón na vlasoch.