Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

Kallos Glow farba na vlasy 766 rubínovo červená 40ml

Výrobca: Kallos
Kód: KALLOS-GLOW-766
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 1.66
1.99 ks

Kallos Glow farba na vlasy 766 rubínovo červená 40ml. Krémová  trvalá  farba  na vlasy, vhodná aj na domáce použitie(V ponuke aj pre mužov). V profesionálnej kvalite a inovatívneho vzorca na trvalé farbenie vlasov s keratínom a vitamínom C komplex. Jasná, živá a prirodzená farba, ktorá poskytuje dokonalé pokrytie. Keratín účinná látka ako hlavná zložka obnovuje poškodené vlasy, vypĺňa vlasovú štruktúru a chráni farbené vlasy pred škodlivými vplyvmi prostredia. Výsledkom sú  zdravé, živé a lesklé vlasy. Špeciálny antioxidačný účinok vitamínu C ktorý vypĺňa štruktúru vlasov zlepšuje ochranu pokožky hlavy. Vodoodolný krém preniká hlboko do vlasov a zaisťuje dlhodobé, intenzívne, brilantné farby vlasov. Máme v ponuke aj farby pre MUŽOV!!!.

GLOW balenie obsahuje:
- Farba 40ml + 60ml oxidant
- miešanie 1:1,5

Vlasy podľa Vašej fantázie rôzne farby a odtiene. Farba na vlasy obsahuje paletu farieb, ktorá dotvorí Vaše vlasy podľa najnovších trendov.

Prírodné a brilantné odtiene tejto farby na vlasy perfektne kryjú šedivé vlasy. Mimoriadne drží a je dlhotrvajúco žiarivá.