Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

/

PROJEKT, KTORÝ VÁS ALEBO VAŠICH ZNÁMYCH OSLOVÍ

PRESTAŇ SA PARIŤ V PANELÁKU a kúp si rekreačný domček, môže to byť domček aj k trvalému pobytu.

Pripravujeme projekt, ktorý by bol sám sebestačný v energiách a pitnej vody. Cenovú reláciu budeme mať už čoskoro, sledujte nás. Bude to bývanie bez šekov!!!!!

 

REKREAČNÉ A TRVALÉ BÝVANIE IŽA-1,5km od Dunaja - pekná rybačka, grilovačka a pekné pláže, 9 km od kúpeľov Patince

Chceme Vám predstaviť pripravovaný projekt, ktorý sa už predbežne už ide ponúkať na predaj a záujemci sa môžu predbežne prihlasovať. Tento inzerát sa viaže na inzerát - Lukratívny a dostupný dom v Iži. Tento projekt zahŕňa rozdelenie záhrady na 6 parciel kde každá má cca 350m2 a bude na ňom umiestnené mobilný dom. Ten bude objednaný podľa katalógu, ktorý bude dostupný a ako návod tu umiestnime prvý možný dom. Oproti obrázku, bude tam ešte terasa s markízou.
Cena - predbežná bude 73.000,- eur - pri dodaní nového mobilného domku podľa výberu, ale skutočná cena bude závisieť aj od samotnej cene domku, ktorý má veľa variant a možností. Čiže cena zahŕňa: pozemok + domček + spoluvlastnícky podiel na spoločnej komunikácií a sietiach. Čakacia doba domku je cca 7 mesiacov, ale môžete si objednať aj lacnejší zánovný už cca okolo 16000,- euro s dopravou a s oveľa nižšou dodacou lehotou - odhad 30 dní. Niektoré sú už s výbavou. Budú k dispozícií katalógy nových aj použitých domkov. Vhodné umiestniť vedľa domku aj bazén-možnosť plnenia bazénu cez studňu. Možnosť ako na trvalé bývanie aj ako rekreačná chata. Je to v cene na úrovni 2-3 izbového bytu (napr. Komárno a podobne veľké mestá) s absolútne neporovnateľným luxusom spojenia s prírodou a s bazénom. Vhodné ako štartovacie bývanie a nebudete otrokom hypotekárneho úveru, ale môžete hneď začať normálne a hlavne kvalitne žiť. Čakáme na dohodu s našim dodávateľom domkov a pravdepodobne budeme mať aj vzorový domček na pozemku ako to bude vyzerať už čoskoro.
Budú tam siete:
- prípojka el. siete - nahradené fotovoltoidnýmí a solárnymi článkami 
- prípojka miestnej pitnej vody - nahradená vlastnou filtračnou stanicou
- kanalizácia bude zvedená do žumpy - každé dva-tri domčeky

Chceme zdôrazniť, že bude iba 6 ks na predaj!!!
Predbežný súhlas Vás nebude nijako a k ničomu zaväzovať. Záloha sa bude platiť iba pri začiatku realizácie na dohodnutých splátkach a zvyšná suma bude doplatená pri dodávke domkov.
Výber domkov je neobmedzený a CENA MOŽNÁ DOHODOU - v prípade zánovných domkov cena už 49900,- euro, ale po rozhovoroch s dodávateľom domčekov je možné s cenou hýbať smerom dole. Momentálne pracujeme na dodávke prvého domku na ukážku.

Dole na obrázku vidieť ako to môže vyzerať, fotky sú z reklamných materiálov MARVEL - náš partner

BUDE MOŽNOSŤ SI MOBILNÝ DOMČEK VYBRAŤ S KATALÓGU

Informovať - aj informatívne, sa môžete na mailovej adrese:

skalicanjozef@centrum.sk, tel.: +421948500788

 

 

 

 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania