Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

Solanie Hrozno hydratačný tonik 150ml

TOP
Výrobca: Solanie
Kód: SO11702
Dostupnosť: na sklade
12.49 bez DPH
14.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Veľké balenie sa Vám zobrazí po prihlásení alebo registrácií na stránke! Nachádza sa v danej sekcií ako malá balenie. Veľké balenie je za výhodnú cenu! Kód: SO21702

Solanie Hrozno hydratačný tonik 150ml. Čistiace hydratačné tonikum na tvár s antioxidačným účinkom, chráni kožné bunky pred oxidačným poškodením pri prvej fáze starostlivosti o pleť. Cennou zložkou produktu je organický hroznový voda, ktorá je bohatá na minerálne látky a stopové prvky. Zopne bunky a neutralizuje voľné radikály. Kyselina lipo zjemňuje a hlboko čistí pokožku, uvoľnenie nahromadené nečistoty v priebehu dňa. Kyselina hyalurónová hydratuje epidermis, bráni pokožku pred dehydratácia počas čistenia.

GRAPE-HYALURON

Starnutie kože je založené na komplexných genetických a biochemických procesov, v ktorých voľné radikály hrajú kľúčovú úlohu. Tieto krátkodobé kyslíkom obsahujúce zlúčeniny sú tvorené z dôvodu využitia energie buniek a tiež proti škodlivým vonkajších vplyvov životného prostredia. Solanie Hroznová Hyalúronová rada obsahuje špeciálny Tokaj Oleo Complex (R), ktorý je vzhľadom na vysoký obsah polyfenolov, schopných neutralizovať škodlivé voľné radikály, v kožných bunkách, aby sa spomalil proces starnutia. Až po zložité (R) obsahuje špeciálne prísady na báze oleja a jeho účinok je doplnený kyselinou hyalúronovou, tak hlboko hydratuje tkaniva zodpovedné za vzhľad zdravej pokožky.