Solanie Hrozno hylúronový čistiaci penivý gél 150ml

Výrobca: Solanie
Kód: SO11703
Dostupnosť: na sklade
12.49 bez DPH
14.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Veľké balenie sa Vám zobrazí po prihlásení alebo registrácií na stránke! Nachádza sa v danej sekcií ako malá balenie. Veľké balenie je za výhodnú cenu! Kód: SO21703

Solanie Hrozno hylúronový čistiaci penivý gél 150ml/500ml. Penivý čistiaci prostriedok s antioxidačným a detoxikačným účinkom, chráni kožné bunky proti oxidačnému poškodeniu. Cennou súčasťou výrobku je organická hroznová voda, ktorá je bohatá na minerály, a stopové prvky. Energetizuje bunky a neutralizuje voľné radikály. Cukor na báze povrchovo aktívnych látok ho robí penivým a lipoaminová kyselina zjemňuje pokožku a uvoľňuje nahromadené nečistoty.

GRAPE-HYALURON

Starnutie kože je založené na komplexných genetických a biochemických procesov, v ktorých voľné radikály hrajú kľúčovú úlohu. Tieto krátkodobé kyslíkom obsahujúce zlúčeniny sú tvorené z dôvodu využitia energie buniek a tiež proti škodlivým vonkajších vplyvov životného prostredia. Solanie Hroznová Hyalúronová rada obsahuje špeciálny Tokaj Oleo Complex (R), ktorý je vzhľadom na vysoký obsah polyfenolov, schopných neutralizovať škodlivé voľné radikály, v kožných bunkách, aby sa spomalil proces starnutia. Až po zložité (R) obsahuje špeciálne prísady na báze oleja a jeho účinok je doplnený kyselinou hyalurónovou, tak hlboko hydratuje tkaniva zodpovedné za vzhľad zdravej pokožky.