Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

Solanie Hrozno hylúronový krém gél s TO komplexom 50ml

NÁŠ TIP
Výrobca: Solanie
Kód: SO11705
Dostupnosť: na sklade
22.49 bez DPH
26.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Veľké balenie sa Vám zobrazí po prihlásení alebo registrácií na stránke! Nachádza sa v danej sekcií ako malá balenie. Veľké balenie je za výhodnú cenu! Kód: SO21705

Hrozno hylúronový krém gél s TO komplexom Solanie 50ml.TO Complex (R), neutralizuje kožné bunky škodlivé voľné radikály. K dispozícii je multifunkčný emulgátor, čo zvyšuje schopnosť viazať vodu a zlepšenie bariérovej funkcie. Arganový olej má extrémne vysokej hladiny vitamínu E a nenasýtené mastné kyseliny, kyselina hyalurónová udržuje kože hydratovaná.

GRAPE-HYALURON

Starnutie kože je založené na komplexných genetických a biochemických procesov, v ktorých voľné radikály hrajú kľúčovú úlohu. Tieto krátkodobé kyslíkom obsahujúce zlúčeniny sú tvorené z dôvodu využitia energie buniek a tiež proti škodlivým vonkajších vplyvov životného prostredia. Solanie Hroznová Hyalúronová rada obsahuje špeciálny Tokaj Oleo Complex (R), ktorý je vzhľadom na vysoký obsah polyfenolov, schopných neutralizovať škodlivé voľné radikály, v kožných bunkách, aby sa spomalil proces starnutia. Až po zložité (R) obsahuje špeciálne prísady na báze oleja a jeho účinok je doplnený kyselinou hyalúronovou, tak hlboko hydratuje tkaniva zodpovedné za vzhľad zdravej pokožky.