Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

+TÓNOVACIA FARBA BLOOSOM GLOW 100 ML

NOVINKA

*Technológia pH-Balanced reguluje hladinu pH vlasov v kontrolovanom rozsahu počas procesu farbenia. To vám umožňuje navrhnúť celistvosť vlasov s nulovým poškodením, ktoré zaisťuje zdravo vyzerajúci lesk a trvalý farebný výsledok.*

Výrobca: FARMAVITA
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 5.49
6.59 ks

TÓNOVACIA FARBA BLOOSOM GLOW 100 ML. Krémový toner bez amoniaku. PRE VŠETKY ODTIENE BLONDE. Blossom Glow Toners premení rozjasnenie na dokonalé blond až na 6 týždňov. Dokonalá rovnováha medzi farbou a leskom uzavretá v jemnej krémovej receptúre bez amoniaku, ktorá zaručuje vynikajúci výsledok.

Toners
Toners (T) obohacuje svetlé blond a neutralizuje nežiaduce žlté odlesky. Vhodné pre predsvetlené bázy a prírodné bázy 9 alebo svetlejšie.

Hlboké tonery
Hlboké tonery (DT) dodávajú hĺbku vopred zosvetleným základom alebo prirodzeným tmavým blond základom (od 5 do 9). Ideálne pre slabé osvetlenie.

Čistá formula
Čistá receptúra ​​je šetrná k vlasom a je obohatená o arganový olej a vitamín E. Pre zákazníkov, ktorí chcú zvýrazniť svoju blond, neutralizovať nežiaduce žlté odlesky alebo zvýrazniť slabé osvetlenie.

Technológia PH-Balanced
Technológia pH-Balanced reguluje hladinu pH vlasov v kontrolovanom rozsahu počas procesu farbenia. To vám umožňuje navrhnúť celistvosť vlasov s nulovým poškodením, ktoré zaisťuje zdravo vyzerajúci lesk a trvalý farebný výsledok.

Tonery Bond Care Ritual
Blossom Glow boli vyvinuté tak, aby fungovali v synergii s šampónom a maskou Bond Care Omniplex Blossom Glow na udržanie vyváženého pH vlasov. To zaisťuje vylepšený farebný výsledok a optimálnu textúru.

Tónovací krém na farbenie vlasov
100ml tuba