Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

Anaconda professional

logo anakonda

Už takmer 30 rokov je značka na trhu profesionálnych kozmetických výrobkou, ktorá ponúka sťahujúce masky pre domáce použitie. S využitím skúseností získaných počas dlhých rokov, rozvíjame naše prípravky ako záväzok k neustálej obnove a inovácií. 
 
Našou filozofiou je jednoduché kombinovať naše dlhoročné skúsenosti s profesionálnou kozmetikou s najpokročilejšími aktívnymi zložkami.
Našou úlohou je vyvíjať a vyrábať kvalitné, skutočne efektívne profesionálne kozmetické výrobky, ktoré umožňujú našim kozmetickým špecialistom možnosť efektívne pracovať pre maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.
 
Vďaka intenzívnym vývojovým aktivitám v minulom období sa celé naše portfólio transformuje. Pri zmene názvov a obrázkov nechceme len, aby sa naše výrobky zobrazovali pre našich zákazníkov pohodlnejšie, ale zmena nášho vzhľadu zahŕňa aj komplexnú modernizáciu našich formuly.
 
Prtfólio novej rady Anaconda Professional sa lepšie prispôsobuje očakávaniam profesionálnej štruktúry nových produktov a inovatívnych účinných látok a vysokým obsahom účinnej látky sú schopné dosiahnuť kompletnú sadu inovatívnych riešení.
 
Sme presvedčení, že naši zákazníci budú mať potešenie z našej produkcie, tešíme sa na získanie akýchkoľvek spätných väzieb od Vás. Produkty nájdete TU.

anaconda kozmetika

 

ARGÁN - Kmeňové bunky

OCHRANA A VITALIZÁCIA S ARGÁNOVÝMI KMEŇOVÝMI BUNKAMI
 
Nové produkty Argan Up Cellular protivráskam, je prvý revolučná nová formula, ktorá preukázala účinok na dermis, kmeňové bunky vyvinuté vývojovým tímom Anaconda Professional.
Hrúbka a zásoba vrstvy kože sa mení podľa veku, mäkšieho, želatinového pri narodení a stenčenia u starších ľudí. 90% hmotnosti kože sú kolagénové vlákna, zatiaľ čo podiel elastických vlákien je menší. Keď vek postupuje, vrstva kože sa stáva tenšou, pretože produkcia kolagénu a elastínových vlákien sa spomaľuje.
 
Účinná látka Anaconda Professional proti vráskam z Arganových kmeňových buniek línie, ktorá sa identifikovala až v roku 2009, schopnosť v dermise regenerovať kmeňovými bunkami, oživovať a prispieva k obnove kolagénu a elastínu v dermise. Prípravky pracujú hlboko v dermise, na mieste tvorby vrások, takže môžu byť skutočne účinné. Klinické štúdie ukazujú, že účinná látka znižuje vrásky o 26% a zvyšuje elasticitu a stiahnutie pokožky.
* Dvadsaťjeden dobrovoľníkov s dvojdňovou skúškou po 56 dňoch.
 
Anaconda Argán kmeňové bunky, vráskam dodávajú ďalšie prospešné zložky, ako extrakt z nechtíka lekárského, kožného kolagénu pre dosiahnutie chceného efektu. Náš krémový gél je vybavený ochranou proti slnečnému žiareniu UVA-UVB na ochranu pokožky pred škodlivými účinkami slnečných lúčov. Výrobky neobsahujú parabén.
• Vitalizuje a chráni kmeňové bunky pokožky.
• Znižuje vrásky (-26%).
• Upokojuje a tonizuje kožné tkanivo.
• Zvyšuje pevnosť a teda hrúbku pokožky.
• Začne hĺbková obnova pokožky.
• Prvá kozmetická zložka, o ktorej sa dokázalo, že chráni a vitalizuje liečbu kmeňových buniek.
 
Účinok Argan Up Cellular proti vráskam Biogen umocňuje aplikovať iontoforézou alebo ultrazvukom, prípravok je ako súčasť masáži alebo zábalov. Krémový gél sa osobitne odporúča ako súčasť liečby a starostlivosti doma.

 

SPEVNENIE KYSELINOU HYALURÓNOVOU

Naša spoločnosť túto radu uviedla na trh v roku 2010, ktorá sa odvtedy stala populárnou v našej kozmetike. Štvorčlenná skupina produktov bola vyvinutá na udržiavanie pokožky. Výrobky obsahujú kyselinu hyalurónovú, o ktorej je známe, že má schopnosť viazať vodu jedinečnú na poskytnutie silného a pružného spojivového tkaniva, a tým výrazne prispieva k zachovaniu plnosti pokožky.
 
Po ošetrení sa naša koža bude cítiť hladšia a pevnejšia, pružnejšia a naše vrásky budú viditeľne zmiernené. Liečba spôsobí oneskorenie procesu starnutia pokožky, naše tváre sa stanú ohnivé a naša pokožka vyzerá viac ohnivá.
 
Prvým krokom liečby je použitie séra, ktoré regeneruje a v neposlednom rade hydratuje, preto odporúčame použiť ho pre všetky typy pleti.

 

PRÍPRAVKY AHA

Liečba AHA alebo ovocných kyselín sa môže primárne použiť na ochranu proti vráskam, revitalizáciu, ale môže byť tiež veľmi účinná pri liečbe problematických typov pleti akné. Účinky ovocných kyselín sú veľmi rozmanité, majú nielen významnú úlohu pri odstraňovaní odumretých kožných buniek, ale stimulujú bunky bazálnej vrstvy na stimuláciu bunkového delenia, čím stimulujú rýchlejšiu regeneráciu kože. Produkty spoločnosti Anaconda Professional AHA obsahujú prírodné ovocné kyseliny a špeciálne extrakty. Ich príležitostné použitie spôsobuje rýchlu vitalizáciu a omladenie pokožky, zatiaľ čo pri pravidelných ošetreniach sa stav pokožky postupne zlepšuje. Proces obnovy buniek sa urýchľuje a v prípade problémovej kože sa výrazne znižuje počet zapálených ohnisiek, počet akné a možnosť superinfekcie.

 

CITLIVÁ ROSACEA POKOŽKA

Účinná zložka produktov Rosacea Treatment Products sa špecializuje na posilnenie cievneho tonusu, znižuje začervenanie tváre, posilňuje cievne steny a zlepšuje celkovú funkciu kože. Zmes vynikajúcich účinných zložiek, oligosacharidov a esenciálnych oligoelementov (minerálov). Dva základné kroky liečby sú použitie séra a krémového gélu.

 

MASTNÁ, PROBLEMATICKÁ POKOŽKA

Výrobky Anaconda Professional vyvinuté pre mastné, problematické typy pleti, poskytujú plnú starostlivosť tým, ktorí trpia akné a mazovou pokožkou. So svojimi výkonnými, ale upokojujúcimi a jemnými prísadami vyživujú náchylnosť na dráždivú, podráždenú pokožku a vysušujú ju. V prípade mastnej, bezproblémovej pokožky ponúkame ten správny výrobok pre každé ošetrenie od čistenia až po starostlivosť.

 

BASIC - NORMÁLNY TYP POKOŽKY

Počas vývoja spoločnosti Anaconda Professional venujeme osobitnú pozornosť tomu, aby sa naša paleta výrobkov bola vhodná pre všetky typy starostlivosti o pleť. V súlade s touto myšlienkou sme vytvorili všetky kožné výrobky nášho sortimentu Basic, ktoré je možné účinne použiť na akýkoľvek typ pleti, kvôli výživným a jemným zložkám. Všetky produkty základného sortimentu výrobkov sú navrhnuté tak, aby vám pomohli pripraviť vašu pokožku na cielené ošetrenie.

 

BASIC - ZOSTARNUTÁ POKOŽKA

Starostlivosť o starnúcu, zrelú pleť zohráva mimoriadne dôležitú úlohu v kozmetike, ktorá je bohatá na aktívne zložky, ktoré podporujú prirodzenú ochrannú a regeneračnú funkciu pokožky. Naše odporúčané produkty pre oblasť starnutia pokožky základného sortimentu našich výrobkov, zahŕňajú zvlhčujúce, zmäkčujúce a spevňujúce prísady. Môžu sa používať na uchovanie mladistvej, čerstvej pokožky a zabránenie vráskam.

Filter
Cena