Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

Dr.Kelen

HighCosm Ltd - Dr.Kelen sa špecializuje na výskum a vývoj rastlinných, preventívnych a terapeutických prírodných, kozmetických prípravkov, ako je opaľovací krém, fitness a šport, tvarovanie tela, terapeutické - chrbát, ramená, nohy a nohy - masáže. 

Spoločnosť bola založená v roku 1992 ako rodinný podnik pánom a pani Dr.Kelen, lekárnikmi. V súčasnosti ju stále prevádzkuje zakladateľský pár, podporovaný ich deťmi a niekoľkými vysoko kvalifikovanými kolegami, ktorý zabezpečuje dynamický pokrok spoločnosti. Jedinečné a konkurencieschopné výrobky sú zaručené viac ako 40-ročnými skúsenosťami v oblasti krásy a farmaceutického priemyslu a stabilnou vedeckou kontinuitou.

Inovačná stratégia založená na výskume a vývoji je zameraná na používanie prírodných rastlinných látok (koncepcia "Herbal-System") a vyhýba sa používaniu zbytočných konzervačných látok, vôní a farbív. Klinické, dermatologické a hypoalergénne testy zaručujú bezpečnosť a vynikajúcu kvalitu. Produkty nájdete TU

Dr kelen značka kozmetiky

Vedci výskumu a vývoja spoločnosti HighCosm Ltd. vyvinuli koncepciu Herbal-SystemTM na vytvorenie jedinečnej teórie a praxe, ktorá je čistá na formulovanie prírodnej kozmetiky. Medzinárodný tím (lekárnici, dermatológovia a špecialisti na kozmetiku), založený na vedeckých údajoch, testoch in vitro (žiadne testy na zvieratách) a praxi mnohých desaťročí spracoval invenčné kompozície a formuly.

- Prístup založený na bylinnom systéme posilňuje liečivé, priaznivé účinky produktov, pretože vedecky optimalizované kompozície olejov a výťažkov liečivých rastlín navzájom zvyšujú liečivé účinky.

Výrobky Herbal-System ™ nie sú konzervačné, pretože jednotlivé zložky účinných zložiek a excipientov zaručujú mikrobiologickú stabilitu.

- Herbal-SystemTM kompozície sú vôňou a bez farbiva, špeciálne lekárske bylinné systémy poskytujú dokonalé vône a vzhľad. (Nie je potrebné meniť dar prírody.)

Koncepcia Herbal-SystemTM spĺňa vysokú úroveň potrieb dobre informovaných zákazníkov, ktorí sa starajú o použitie aktívnych zložiek a chcú sa vyhnúť konzervačným látkam, vôňam a farbivám, aby sa postarali o svoje zdravie a prírodu.

kozmetika dr kelen

SelfSun samoopaľovacie pleťové vody. Výrobky Dr.Kelen self tanner ponúkajú bezpečné opaľovanie aj pre tých, ktorí sú fotosenzitívny alebo dokonca majú slnečnú alergiu. Sú absolútne bezpečné, bez vedľajších účinkov. Nebojte sa škodlivých účinkoch UV žiarenia. Aktívne zložky "opaľujú" mŕtvy povrch pokožky prostredníctvom farebnej reakcie a neovplyvňujú hlbšie živé bunky kože.

Vyvinuté lekárnikmi.

dr kelen značka kozmetiky

SunSolar opaľovanie vo vnútri. Pomocou produktov SunSolar môžete optimalizovať procesy solária v interiéri. Aktivátory sa musia používať pred slnkom v interiéri. Sortiment SunSolar zaručuje stále rýchlejšie, rovnomernejšie, atraktívnejšie, dlhotrvajúce a zdravé opaľovanie s primeranou ochranou pokožky. Aplikujte telové mlieko na telo a tvár. Šesť rôznych kompozícií SunSolar je vyvinutých tak, aby spĺňali všetky osobitné a individuálne požiadavky.

Uistite sa, že používate regeneračný balzam po opaľovaní na slnku, pretože vyžíhaná pokožka potrebuje jedinečné ošetrenie. SunSolar protizápalový balzam znižuje UV-zápal kože, ochladzuje, oživuje a hydratuje. Kompenzuje stratu vody a výrazne zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a strate pružnosti.

Vyvinuté lekárňami.

Dr kelen značka kozmetiky

Luna gély pre "Rameno, krk, bolesť chrbta, bez ohľadu na váš vek". Voda a emulgátory LUNA sa vyrábajú v štyroch rôznych kompozíciách, ktoré zmierňujú každodenné problémy. V závislosti na rôznych rastlinných kompozíciách sú účinné proti reumatickým problémom, svalom, kĺbom, chrbtom, dolným chrbtom, bolestiam ramien a krku, lokomotorickým ťažkostiam, športovým zraneniam, krvným výronom, komárom, nadmerným zaťažením, unavenými nohami atď. obzvlášť prospešná pre starších ľudí, pretože stimuluje krvný obeh, a tým pomáha udržiavať sa fit.
Základom produktu je tradičná liečivá liehová látka, obohatená o starostlivo vyvinuté koncentrované bylinné extrakty (rastlinný systém) a prchavé oleje.
Hydrogély okamžite pohlcujú, zatiaľ čo emulgátory umožňujú masáž v optimálnom čase.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte minimálne 2-3 krát denne.

Žiadné konzervačné látky, žiadna vôňa, žiadne farbivo!

Vyvinuté lekárnikmi.

Fittnes dr kelen značka kozmetiky

Fitness Body tvarovanie. Tieto vysoko výkonné výrobky pomáhajú ženám a mužom predchádzať vývoju a znižovaniu tukových vrstiev, pomáhajú viditeľne znižovať vzhľad celulitídy a vytvárajú pevnejšiu a hladšiu pokožku. Niektoré z našich produktov umožňujú príjemnú masáž. Výrobky obsahujú bioaktívne zložky obohatené o koncentrované rastlinné extrakty (rastlinný systém). Každý môže byť použitý bez ohľadu na vek alebo pohlavie s viditeľným výsledkom.
Exkluzívne hydrogély neobsahujúce konzervačné látky, spevňujúce gély a masážne oleje zaručujú úspech pre všetky typy pleti.

Vyvinuté lekárnikmi.

dr kelen značka kozmetiky

Masážne výrobky. Výrobky Dr.Kelen sú špeciálne vyvinuté pre profesionálnych športových, lekárskych a univerzálnych masérov a pre ďalších odborníkov, ktorí vykonávajú chudnutie, tvarovanie tela alebo ošetrenie proti celulitíde. Výrobky sú samy o sebe pripravené na použitie alebo na zvýšenie účinku iných špeciálnych liečebných postupov alebo terapií.

Masážne oleje a výrobky na tvarovanie tela pre:
- nohy a telové masáže
- oranžovo-kôrovú kožu a stríe
- anticelulitída
- lokomotorické ťažkosti a reumatické problémy

Každý výrobok je dostupný aj v domácom balení, takže tieto výrobky môžete odporúčať svojim pacientom / klientov, aby pokračovali a dokončili úspešnú liečbu doma, aby si zaručili priaznivý výsledok. Žiadné konzervačné látky, žiadna vôňa, žiadna farbivá, preto sa tiež odporúča pre pacientov / hostí s vysoko citlivou pokožkou.

Vyvinuté lekárnikmi.

Dr kelen kozmetika

Luna starostlivosť o chodidlo a nohu. Výrobky LUNA na starostlivosť o chodidlá a nohy - v závislosti od rôznych zložení - liečia, ošetrujú a zmierňujú každodenné aj závažné problémy s chodidlami a nohami. Gély a balzamy Dr.Kelen ponúkajú riešenie pre rozšírené žilky a "ťažké nohy" príznaky kŕčových žíl, tiež náplasť na opuchnuté, proti svrbeniu a bolestivým nohám. Jedna kompozícia je predovšetkým proti popraskaným pätám, nechtom a kalusom a zabraňuje plesňovým infekciám.
Pevne vybrané kvalitné prírodné liečivé rastlinné extrakty a prchavé oleje (bylinný systém) sú kľúčom úspechu. Žiadné konzervačné látky, žiadna vôňa, žiadne farbivo!

Vyvinuté lekárnikmi.

Dr kelen kozmetika

POZOR! Nebezpečenstvo a škodlivosť slnečnej radiácie! SPF je nutnosťou! Čas mechanizmu sebaobrany kože sa pohybuje od 5 do 30 minút v závislosti od typu pleti. Okrem toho musí byť pokožka chránená prípravkom na ochranu pred slnkom s príslušným ochranným faktorom proti slnečnému žiareniu (SPF). Moderné výrobky na ochranu pred slnkom obsahujú fotostabilnú ochrannú prísadu, chránia proti UVA aj UVB. Sú odolné voči vode, preto zostávajú na koži po plávaní alebo akýchkoľvek vodných športoch, obsahuje zložky blokujúce voľné radikály a zabezpečujú okamžitú ochranu pokožky. Profesionálne vyvinuté a klinicky testované produkty starostlivosti o slnko SunSave spĺňajú všetky tieto požiadavky. 2, 6, 10, 16, 16 aktívnych, 20, 30, 50 SPF a SunSave deti (20, 40, 50+ SPF). SunSave Balzam po opaľovaní a aktívny balzam obnovujú a ochladzujú Vašu pokožku.

Vyvinuté lekárnikmi.

Filter
Cena