Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

+ALVEOLA WAXING PARAFIN VITAMIN PEACH BROSKYŇA 500 ML

* je jednoduchým, rýchlym a efektívnym riešením v oblasti odstraňovania nežiadúcich chĺpkov*

Výrobca: Alveola Waxing
Kód: AW9111/PEACH
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 4.49
5.39 ks

ALVEOLA WAXING PARAFIN VITAMIN PEACH BROSKYŇA 500 ML. Obsahuje bambucké maslo, ktoré znižuje bod topenia. Môže sa použiť na tvár a na citlivú pokožku. Je jednoduchým, rýchlym a efektívnym riešením v oblasti odstraňovania nežiadúcich chĺpkov. Parafín s nízkym bodom topenia a hydratčným účinkom.. Môže sa použiť na tvár a na citlivú pokožku. Užívajte si hladkú a jemnú pokožku na dotyk.

  • jednoduchý, rýchly a efektívny spôsob odstraňovanie chĺpkov
  • parafín s nízkym bodom topenia a hydratačným účinkom 
  • môže sa použiť na tvrár a na citlivú pokožku 
  • pre hladkú a jemnú pokožka
  • broskyňová vôňa

Použitie: Dĺžka chĺpkov by mala byť aspoň 2-3 mm. Pleť musí byť dokonale čistá, zbavená mastnoty a suchá. Pred použitím parafín zahrejte a vždy skontrolujte jeho teplotu. Zahriaty parafín naneste v tenkej vrstve na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný pásik, vyhlaďte ho a rýchlym pohybom, rovnobežne s pokožkou ho stiahnite v protismere rastu chĺpkov.
Upozornenie: Pred prvým použitím vykonajte kožný test na malej ploche pokožky a ak sa do 24 hodín neobjaví nežiaduca kožná reakcia, môžete pokračovať v odstraňovaní chĺpkov. Pleť musí byť dokonale čistá,suchá a zbavená mastnoty. Nedepilujte ak je koža zapálená, ihneď po opaľovaní, nad otvorenými ranami, v prítomnosti vírusových, plesňových, bakteriálnych infekcií kože, počas užívania liekov na riedenie krvi a v prípade cukrovky.