Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

+ALVEOLA X-EPIL EVOLUTION DEPILAČNÝ SET

*Umožňuje rýchle a veľmi jednoduché depilovanie. Je vhodná na všetky typy pokožky vrátane tej najcitlivejšej. Súčasťou sady je kazeta so žltým voskom, depilačné papieriky, X-Epil Podepilačný čistiaci olej a ohrievač X-Epil Evolution.*

Výrobca: X-EPIL
Dostupnosť: na sklade
19.16 bez DPH
22.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ALVEOLA X-EPIL EVOLUTION DEPILAČNÝ SET.  Umožňuje rýchle a veľmi jednoduché depilovanie. Je vhodná na všetky typy pokožky vrátane tej najcitlivejšej. Súčasťou sady je kazeta so žltým voskom, depilačné papieriky, X-Epil Podepilačný čistiaci olej a ohrievač X-Epil Evolution. Vďaka ergonomickému tvaru perfektne padne do rúk a svojou nízkou hmotnoťou poskytuje maximálny komfort pri odstraňovaní chĺpkov. Súčasťou ohrievača je vstavaný termostat, ktorý zaisťuje rovnomernú teplotu počas celého procesu odstraňovania chĺpkov. Jeho používaním máte istotu, že sa vosk zahreje na správnu teplotu a bude mať dostatočne tekutú konzistenciu na depiláciu.

  • praktická sada - obsahuje všetko potrebné na odstránenie chĺpkov
  • rýchle, efektívne, hygienické, keďže voskovanie zvládnete aj doma za pár minút
  • ohrievač malých rozmerov, nízkej hmotnosti a ergonomického tvaru
  • depilované časti: nohy, ruky, podpazušie, oblasť bikín
  • pre hladkú a jemnú pokožka po dobu 4-6 týždňov

Použitie: Pred použitím sady na depilovanie si pozorne prečítajte návod na použitie a bezpečnostné opatrenia! Dĺžka chĺpkov by mala byť aspoň 2-3 mm. Pleť musí byť dokonale čistá, zbavená mastnoty a suchá. Kazetu s voskom zahrejte v ohrievači podľa popisu v návode na použitie. Pred použitím vždy skontrolujte teplotu vosku. Zahriaty vosk naneste v tenkej vrstve pomocou valčekovej (roll-on) hlavice na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný pásik, vyhlaďte ho a rýchlym pohybom, rovnobežne s pokožkou ho stiahnite v protismere rastu chĺpkov. Zvyšky vosku odstráňte z pokožky s X-Epil post-depilačným čistiacim olejom alebo X-Epil post-depilačným olejovým obrúskom. Na zmiernenie a upokojenie začervenania pokožky odporúčame použiť X-Epil Podepilačný upokojujúci gél.

Upozornenie: Pred prvým použitím vykonajte kožný test na malej ploche pokožky a ak sa do 24 hodín neobjaví nežiaduca kožná reakcia, môžete pokračovať v odstraňovaní chĺpkov. Pleť musí byť dokonale čistá,suchá a zbavená mastnoty. Nedepilujte ak je koža zapálená, ihneď po opaľovaní, nad otvorenými ranami, v prítomnosti vírusových, plesňových, bakteriálnych infekcií kože, počas užívania liekov na riedenie krvi a v prípade cukrovky.

Balenie:
- ohrievač s elektrickým káblom
- 1 x 100 ml kazeta so žltým voskom so širokou hlavicou
- 1 x 75ml X-Epil Podepilačný čistiaci olej
- 10 ks depilačných papierikov
- návod na použitie