+ALVEOLA X-EPIL PREMIUM SOFT DEPILAČNÉ PÁSIKY NA TELO 12+2 KS

*Dajú sa použiť kdekoľvek a kedykoľvek, pretože pásiky nemusíte trieť ani zahrievať, aby ste ich oddelili. Po depilácii bude pokožka hodvábne jemná a bude mať príjemnú ovocnú vôňu.*

Výrobca: x-epil
Kód: XE9202
Dostupnosť: na sklade
3.33 bez DPH
3.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ALVEOLA X-EPIL PREMIUM SOFT DEPILAČNÉ PÁSIKY NA TELO 12+2 KS vďaka svojej špeciálnej gélovej textúre ešte jednoduchšie a rýchlejšie odstraňujú chĺpky.Dajú sa použiť kdekoľvek a kedykoľvek, pretože pásiky nemusíte trieť ani zahrievať, aby ste ich oddelili. Po depilácii bude pokožka hodvábne jemná a bude mať príjemnú ovocnú vôňu. Pred použitím depilačných pásikov si pozorne prečítajte a dodržiavajte bezpečnostné opatrenia.
Pri použití depilačných pásikov musí byť pokožka dokonale čistá a suchá. Pred depiláciou použite zásyp na absorbovanie vlhkosti a uistite sa, že chĺpky sú dlhé aspoň 2-3 mm.

  • prémiovo mäkké 
  • jednoduché a rýchle použitie
  • až 28 dní hladká pokožka
  • dermatologicky testované
  • klinicky testované

Návod na použitie:
1. Opatrne od seba oddeľte depilačné pásiky.
2. Umiestnite pásik na povrch, ktorý sa má depilovať. Dôkladne ho uhlaďte v rovnakom smere ako rast chĺpkov, aby dobre priľnul k pokožke.
3. Natiahnite pokožku, potom pásik odstráňte rýchlym a pevným pohybom proti smeru rastu chĺpkov.
4. Na odstránenie zvyškov, ktoré zostali na pokožke, použite X-Epil Podepilačný olejový obrúsok, ktorý je súčasťou balenia.
 Upozornenie:
- pred prvým použitím vykonajte test na malej ploche pokožky a ak do 24 hodín nezistíte žiadne podráždenie, pokračujte v odstraňovaní chĺpkov
- po depilácii voskom môže koža sčervenať, čo je normálna reakcia, ale ak sa objaví citlivosť kože alebo modriny a príznaky nezmiznú do 24 hodín, poraďte sa s lekárom
- ak počas používania pocítite podráždenie pokožky, depilačný pásik ihneď odstráňte a dôkladne opláchnite vodou. Ak pocit pálenia pretrváva, poraďte sa s lekárom.
- nepoužívajte na podráždenú, poškodenú, zjazvenú pokožku, alebo pokožku bezprostredne pred a po opaľovaní
- nepoužívajte dezodorant ani parfum do 24 hodín po použití
- uchovávajte mimo dosahu detí
- zabráňte kontaktu s očami
- skladujte na chladnom a suchom mieste
Balenie:
- depilačné pásiky 12 ks (6 dvojitých pásikov)
- X-Epil Podepilačný olejový obrúsok 2 ks