Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

++EVELINE GOLD LIFT EXPERT - OMLADZUJÚCA MASKA PROTI VRÁSKAM 3v1 S 24k ZLATOM 7ML

NOVINKA

*Luxusná maska proti vráskam s 24k zlatom pre zrelú, suchú a citlivú pleť účinne napína pokožku a vypĺňa vrásky. Zlepšuje hustotu pokožky a omladzuje črty tváre, vyhladzuje vrásky, omladzuje črty tváre a zlepšuje hustotu pokožky. 7 ml*

Výrobca: EVELINE COSMETICS
Kód: 955040
EAN: 5901761955040
Dostupnosť: na sklade
1.66 bez DPH
1.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

EVELINE GOLD LIFT EXPERT - OMLADZUJÚCA MASKA PROTI VRÁSKAM 3v1 S 24k ZLATOM 7ML. Luxusná maska proti vráskam s 24k zlatom pre zrelú, suchú a citlivú pleť účinne napína pokožku a vypĺňa vrásky. Zlepšuje hustotu pokožky a omladzuje črty tváre.

Účinné zložky:
24k čiastočky zlata - pomáhajú v budovaní štruktúry pleti, prenosu výživných zložiek a minerálov, vytvára na pleti mriežku na bunkovej úrovni, ktorá vypĺňa vrásky a zabezpečuje, že pleť je omladená a vyhladená.
Hyaluron 4D - bohatý na kyselinu hyaluronovú, ktorá zohráva dôležitú úlohu v procesoch hydratácie a vypínania pleti. Je dôležitá v procese tvorby vlákien kolagénu a elastínu vypĺňa vrásky a zabraňuje ich vzniku.
Matrixyl®3000 - peptid obnovujúci hustotu pokožky.
COLLASURGE LQTM - kolagén-proteín mladodsti doplní nedostatok kolagénu a urýchľuje jeho tvorbu v najhlbších vrstvách pokožky.

Aplikácia:
Naneste masku na vyčistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Po 10 minútach prebytok masky odstráňte pomocou vatových tampónov. Používajte 1-2 krát týždenne.