Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

IMP IMPLEX Regenerátor väzby vlasov

Výrobca: Imperity
Kód: 1304
Dostupnosť: na sklade
52.49 bez DPH
62.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Imperity Implex regenerátor väzby vlasov.

PROBLÉM: CHEMICKÉ OŠETRENIE
Počas chemického ošetrenia (farbenie vlasov, zosvetlovanie, trvalá, rovnanie) sa vlasy tak či tak neúmyselne poškodzujú. Prirodzené väzby sa každým jedným chemickým vplyvom porušujú a rozpadávajú.

AK SÚ VLASY TVOJICH KLIENTOV OD TÝCHTO CHEMICKÝCH OŠETRENÍ VYSCHNUTÉ, POLÁMANÉ, NA DOTYK DRSNÉ, JE ČAS NA ZMENU! PODMIENKA: Ako kaderník musíš upokojiť svojich zákazníkov, že môžu byť mimoriadne istý v úspešnosti chemického ošetrenia v tvojom salóne.

Medzi očakávané výhody patrí:
1. Bezpečné a perfektné výsledky
2. Maximálna ochrana vlasov
3. Efektívna rekonštrukcia vlasov
4. Mimoriadny lesk
5. Dlhodobá trvanlivosť dosiahnutých výsledkov.

INOVÁCIA: NOVÁ MOLEKULÁRNA TECHNOLÓGIA
Imperity vyvinula inovatívny rekonštrukčný systém pre obnovu vlasovej štruktúry, ktorý súčinne pôsobí v priebehu chemických ošetrovaní v jednom kroku. Prípravok IMPLEX neobsahuje minerálne oleje, sulfáty a PPD. Jeho základom je špeciálny reťazec aminokyselín nízkej molekulovej hmotnosti pridaný do vlasov, ktorý znova zjednocuje a vybuduje porušené disulfidové väzby vlasu a ochráni ich pred ďaľším poškodením. KONEČNE BUDÚ ÚČESY VAŠICH KLIENTOV ŽIARIŤ TAK, AKO ŽIARIA CELEBRITÁM. Nová technológia IMPLEX dlhodobo obnovuje vlasové vlákna, s mimoriadnym a okamžite viditeľným výsledkom. Použitie IMPLEXu neovplyvňuje výsledky chemických ošetrení vlasov, nevyžaduje ďaľšie úkony.IMPLEX ÚŽASNÝM SPÔSOBOM ZLEPŠUJE ZDRAVIE VLASOV.

IMPLEX VĎAKA JEHO ZLOŽKÁM POSKYTUJE NASLEDOVNÉ:
1. Maximálna ochrana pre vaše vlasy a vlasovú pokožku počas chemického ošetrenia
2. Efektívna regenerácia vlasu
3. Ochrana farby vlasu
4. Tepelná ochrana vlasu
5. Významné zníženie lámavosti vlasov
6. Uzatvára kutikulu
7. Mimoriadny jas a lesk vlasov
8. Dlhodobý výsledok

1. IMPLEX REGENERÁTOR VÄZBY
Prestavba, Regenerácia
Operácia v rámci vlasovej štruktúry
Pridaním reťazcov aminokyselín nízkej molekulovej hmotnosti do vlasov, sa znova zjednocujú a vybudujú disulfidové väzby vlasu, ktoré sa rozpadajú počas priebehu tepelného, mechanického a chemického ošetrenia.

2. IMPLEX ZOSILŇOVAČ VÄZBY
Uzavretie vlasovej štruktúry, Kondíciovanie
Operácia kutikuly, zhutňovanie, uzavretie
IMPLEX Zosilňovač Väzby bol vyvinutý na používanie po chemickom ošetrení. Stabilizuje disulfidové väzby vlasu, hlboko ošetruje a uzatvára kutikulu, zaisťujúc dlhotrvajúce výsledky farbenia.

3. IMPLEX SPRÁVCA VÄZBY DOKONČOVANIA A UDRŽOVANIA
Dokončovacia a udržovacia kúra pre normálne a hrubé vlasy na domáce použitie.
Operácia pre Extra lesk a žiarivosť. Odraz svetla.

1.Varianta: Použitie krému pre Normálný a Hrubý typ vlasu
IMPLEX Správca Väzby bol špeciálne vyvinutý pre domáce použitie so zamatovo-krémovou konzistenciou na normálné a hrubé vlasy. Aktivuje a obnovuje v salóne ukončenú 1.fázu opätovného budovania komplexu molekúl. Vďaka výťažkom z oleja ľanových semien vlasy získajú späť svoj krásny lesk.

2.Varianta: Použitie tekutiny pre Tenký typ vlasu
IMPLEX Správca Väzby bol špeciálne vyvinutý pre domáce použitie s tekutou konzistenciou na tenké vlasy. Aktivuje a obnovuje v salóne ukončenú 1.fázu opätovného budovania komplexu molekúl. Vďaka výťažkom z oleja ľanových semien vlasy získajú späť svoj krásny lesk.