LS BODY COMPLEX ICE Zoštíhľujúci tvarovací studený gél 500m

Výrobca: BODY COMPLEX
Kód: LS
Dostupnosť: na sklade
7.49 bez DPH
8.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

LS professional Fresh active Ice gel 500ml. zoštíhlujúci a tvarovací studený gél s celulitídovým účinkom na citlivú pokožku. krém na citlivú a žilkovú pokožku. Intenzívne hladí,

Obsahuje: olivový olej zo stredomoria, hladiaci mentol, gáfor, divé gaštany, citrón, pepermitový olej, opravuje žilky a potláčajú teplotu pokožky, pomáha relaxácie svalov a zlepšuje pružnosť pokožky. Gél je ideálny na ošetrenie zapálenej, citlivej pokožky, ktorú trápia krčové žily alebo popraskané cievy. Gél sa odporúča používať pri celulitíde a na formovanie problémových partií - zadok, boky, stehná, brucho. Obsahuje mediteránsky olivový olej, ktorý pokožke navráti hydratáciu. Mentol a gáfor pokožku príjemne schladia,uvoľnia stuhnuté svalstvo a napätie a tým navrátia pokožke tela pružnosť a vitálnosť.Prírodný výťažok z divých gaštanov, citróna a olej z mäty aktívne pôsobia na jemné vlásočnice a krčové žily, zabraňujú nadmernému držiavaniu vody v lymfe a tým sa uvoľňujú aj opuchy na nohách. Gél je vhodný na masáže, bankovanie, bandážovanie, infrasaunu a na vpravovanie ultrazvukom. Pri pravidelnom používaní je rozdiel v centimetroch.

Aktívne zložky: biologicky aktívne morské riasy, mentol, gáfor, výťažok z divých gaštanov, citrón, mäta. Vďaka aktívnemu prekrveniu, prehriatiu pokožky všetky tieto látky podporujú látkovú výmenu, odtok lymfy a spaľovanie tukových vankúšikov, odstránenie celulitídy. Gél neobsahuje konzervačný látky, parfém a farbivo.

Návod na použitie: Gél aplikujte pri masáži, bankovaní.Môže sa používať aj ako telové mlieko na problémové partie. Po použití gélu si dôkladne umyte ruky a dajte pozor, aby sa gél nedostal do očí.