Singularity Oxivator Krémový peroxid 30 Vol. 9% 1000ml

Výrobca: Imperity
Kód: 1204
Dostupnosť: na sklade
4.16 bez DPH
4.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Singularity Oxivator Krémový peroxid 30 Vol. 9% 1000ml. 

STABILIZOVANÝ KRÉMOVÝ PEROXID NA OŠETRENIE VLASOV S ARGANOVÝM OLEJOM A JEMNÝM ZLOŽENÍM .Nepoužívajte na zosvetlenie obo-čia alebo rias! Uchovávajte mimo dosahu detí! Pri styku s kožou, alebo očami okamžite umyte veľkým množstvom vody! Používajte ochranné rukavice! Návod na používanie je na farbe na vlasy a na práškoch na odfarbenie vlasov. Len pre profesionálne použitie!

Aplikácia: Pomer miešania: 1:1. Dajte do plastovej miešacej misy požadované množstvo farby na vlasy Singularity® a primiešajte rovnaké množstvo 3,6,9 alebo 12% krémového peroxidu vodíka Singularity Oxivator®. Na super bielenie použite dvojnásobné množstvo 12% krémového peroxidu vodíka. V prípade 0-50% šedivých vlasov, použite požadovanú farbu na vlasy. V prípade 50-100% šedivých vlasov požadovanú farbu na vlasy rozmiešajte v pomere 1:1 s intenzívnou prirodzenou farbou. Napríklad: 5.35 + 5.00.

Prvé farbenie: Naneste rovnomerne zmiešanú farbu na vlasy po celej dĺžke vlasov až po končeky, ale u korienkoch vlasov nechajte voľné 2 cm. Nechajte pôsobiť po dobu cca. 20 minút. Po uplynutí doby účinnosti naneste zmes na korienky vlasov a nechajte pôsobiť ďalších 20 minút. Celková doba účinnosti: 40 minút. Doba účinnosti v prípade farbenia šedivých vlasov: 45 minút.

Farbenie korienkov vlasov: Naneste zmes na odrastené korienky vlasov a nechajte pôsobiť cca. 20-30 minút. Po uplynutí doby účinnosti naneste zmes po celej dĺžke vlasov a nechajte pôsobiť ďalších 10-15 minút. Celková doba účinnosti: 30-45 minút.

Farbenie korienkov vlasov pri super bielení: Zmes použite iba na korienky vlasov. Doby účinnosti: Farbenie tón v tóne 3% krémovým peroxidom vodíka: 30-45 minút.

Šedivé vlasy: 6% krémovým peroxidom vodíka: 30-45 minút. Bielenie o 2-3 odtiene: 9% krémovým peroxidom vodíka: 30-45 minút.

Bielenie o 4-5 odtiene a super bielenie: 9 alebo 12% krémovým peroxidom vodíka: 40-45 minút.

Po uplynutí doby účinnosti dôkladne opláchnite vlasy vlažnou vodou. Pre dosiahnutie dokonalého a trvalého výsledku bezprostredne po zákroku farbenia používajte prípravok After Color Acid Technique. Naneste Krém na uzatvorenie vlasovej kutikuly, prečešte jemne hrebeňom a nechajte pôsobiť po dobu 2 minút. Opláchnite a umyte si vlasy Šampónom na uzatvorenie vlasovej kutikuly.

Špeciálna molekula kyseliny hyalurónovej uzatvorí vlasovú kutikulu ako závoj, zdokonaľuje výsledok farbenia vlasov. Následne naneste na vlasy Masku na vlasy na uzatvorenie vlasovej kutikuly po farbení, na neutralizáciu zápachu, prečešte jemne hrebeňom a nechajte pôsobiť po dobu 5 minút. Nakoniec opláchnite.

Špeciálna zložka "SINODOR" vytvára molekulárne väzby s prchavými zložkami nepríjemných zápachov po technických ošetreniach, neutralizuje a eliminuje ich.

Údržba farby: Masku na vlasy na uzatvorenie vlasovej kutikuly po farbení, na neutralizáciu zápachu použite raz týždenne. Na umývanie vlasov použite šampón po farbení vlasov na zachovanie farby, vyvinutý pre domáce použitie. Pre dokonale zdravé vlasy po každom procese farbenia vlasov použite systém pre reštrukturalizáciu vlasov Implex.

Zloženie: viď Ingredients. Môže obsahovať: viď May Contain. Doba expirácie po otvorení: symbol kelímku (12 mesiacov).