Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

Solanie Hlboko čistiaci peeling 30 ml

Výrobca: Solanie
Kód: SO10106
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 5.66
6.79 ks

Veľké balenie sa Vám zobrazí po prihlásení alebo registrácií na stránke! Nachádza sa v danej sekcií ako malá balenie. Veľké balenie je za výhodnú cenu! Kód: SO20106

Solanie Hlboko čistiaci peeling - 30 ml. Chemické (ovocné kyseliny) v kombinácií  s mechanickým peelingom = krémový peeling. Vyhladzuje pokožku a hlboko povrchovo čistí póry so špeciálnymi LiPo aminokyselinami. Po použití bude pokožka hladká a hydratovaná pleť zbavuje odumretých buniek a pripravuje pokožku na prijatie účinných látok. Aloe vera, ginko, alantoín a panthenol majú upokojujúci a regeneračný účinok a zabraňuje podráždeniu. Obsahuje olej z hroznových jadiervyživuje pokožku a zabraňuje nadmernej strate tuku. Výber účinných látok a veľmi jemné častice gumy 50 mikrónov nylon umožňuje, aby sme ho mohli používať na všetky typy pleti (na liečbu).

Aplikácia:
Na čistú a vlhkú pokožku nanesieme zodpovedajúce množstvo peelingupotom mierne krúživými pohybmi peelingujeme  a potom počkáme niekoľkominút na účinok ovocných kyselín. Peeling je možné rozšíriť pomocou peeling kefy mechanický efekt peelingu. Samotná koncentrácia ovocných kyselinyodstraňuje odumreté bunky pokožky. Vlhkou handrou alebo špongiou odstráňte peelingové častice, potom tonizujeme pleť s pleťovým tonikom.

Aktívne zložky:
AloeGinkgoalantoín, pantenol, hroznový olejkyselina mliečnakyselina jablčnáLipo aminokyselínpolyamid jemných častíc.