+SOLANIE HROZNO HYALÚRONOVÝ OČNÝ KRÉM S TO KOMPLEXOM 50 ML

*Zvláštne na komplexné (R), bohaté na vitamíny a antioxidanty, neutralizuje kožné bunky škodlivé voľné radikály. Mg-Relax (R), zložka optimalizuje výrobné energetickej procesy v bunkách, avšak jeho botox podobný efekt znižuje aktivita mimických svalov a tým vyhladzuje povrch pokožky a znižuje malé vrásky.*

Výrobca: Solanie
Kód: SO21707
Dostupnosť: na sklade
22.49 bez DPH
26.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

SOLANIE HROZNO HYALÚRONOVÝ OČNÝ KRÉM S TO KOMPLEXOM 50 ML Zvláštne na komplexné (R), bohaté na vitamíny a antioxidanty, neutralizuje kožné bunky škodlivé voľné radikály. Mg-Relax (R), zložka optimalizuje výrobné energetickej procesy v bunkách, avšak jeho botox podobný efekt znižuje aktivita mimických svalov a tým vyhladzuje povrch pokožky a znižuje malé vrásky.

GRAPE-HYALURON

Starnutie kože je založené na komplexných genetických a biochemických procesov, v ktorých voľné radikály hrajú kľúčovú úlohu. Tieto krátkodobé kyslíkom obsahujúce zlúčeniny sú tvorené z dôvodu využitia energie buniek a tiež proti škodlivým vonkajších vplyvov životného prostredia. Solanie Hroznová Hyalúronová rada obsahuje špeciálny Tokaj Oleo Complex (R), ktorý je vzhľadom na vysoký obsah polyfenolov, schopných neutralizovať škodlivé voľné radikály, v kožných bunkách, aby sa spomalil proces starnutia. Až po zložité (R) obsahuje špeciálne prísady na báze oleja a jeho účinok je doplnený kyselinou hyalúronovou, tak hlboko hydratuje tkaniva zodpovedné za vzhľad zdravej pokožky.