Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

+ALVEOLA X-EPIL DEPILAČNÝ SET VOSK AZULÉN 100 ML + 5 PAPIERIKOV

*Depilačný vosk v kazete so širokou roll-on hlavicou je vhodný pre všetky typy pokožky vrátane citlivej. Je vhodný na odstraňovaie chĺpkov na nohách, rukách, v oblasti podpazušia a bikín.*

Výrobca: X-EPIL
Dostupnosť: na sklade
2.49 bez DPH
2.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ALVEOLA X-EPIL DEPILAČNÝ SET VOSK AZULÉN 100 ML + 5 PAPIERIKOV. Je jednoduchým, rýchlym a efektívnym riešením v oblasti odstraňovania nežiadúcich chĺpkov. Depilačný vosk v kazete so širokou roll-on hlavicou je vhodný pre všetky typy pokožky vrátane citlivej. Je vhodný na odstraňovaie chĺpkov na nohách, rukách, v oblasti podpazušia a bikín. Užívajte si hladkú a jemnú pokožku na dotyk až po dobu 4 týždňov.

  • jednoduchý, rýchly a efektívny spôsob odstraňovanie chĺpkov
  • zelený vosk
  • nealergénne prevedenie bez obsahu kolofónia
  • vhodný do ohrievača X-Epil Happy Roll
  • depilované časti: nohy, ruky, podpazušie, oblasť bikín
  • pre hladkú a jemnú pokožka až po dobu 4 týždňov
  • pre všetky typy pokožky vrátane citlivej

Použitie: Dĺžka chĺpkov by mala byť aspoň 2-3 mm. Pleť musí byť dokonale čistá, zbavená mastnoty a suchá. Kazetu s voskom  zahrejte v ohrievači X-Epil Evolution, v teplej vode, mikrovlnnej rúre podľa návodu na obale. Pred použitím vždy skontrolujte teplotu vosku. Zahriaty vosk naneste v tenkej vrstve pomocou valčekovej (roll-on) hlavice na pokožku v smere rastu chĺpkov. Priložte depilačný pásik, vyhlaďte ho a rýchlym pohybom, rovnobežne s pokožkou ho stiahnite v protismere rastu chĺpkov. Zvyšky vosku odstráňte z pokožky s X-Epil Podepilačným čistiacim olejom alebo X-Epil Podepilačným olejovým obrúskom. Na zmiernenie a upokojenie začervenania pokožky odporúčame použiť X-Epil Podepilačný upokojujúci gél.
Upozornenie: Pred prvým použitím vykonajte kožný test na malej ploche pokožky a ak sa do 24 hodín neobjaví nežiaduca kožná reakcia, môžete pokračovať v odstraňovaní chĺpkov. Pleť musí byť dokonale čistá,suchá a zbavená mastnoty. Nedepilujte ak je koža zapálená, ihneď po opaľovaní, nad otvorenými ranami, v prítomnosti vírusových, plesňových, bakteriálnych infekcií kože, počas užívania liekov na riedenie krvi a v prípade cukrovky.
Balenie:
- kazeta so širokou valcovou hlavicou so zeleným voskom 100ml
- depilačné papieriky 5ks