+EVELINE GOLD LIFT EXPERT 50+ - DENNÝ A NOČNÝ KRÉM 50ML

*Luxusný multi-výživný krém-sérum s 24K zlatom pre zrelú, suchú a citlivú pleť.
Efektívne sťahuje a spevňuje pokožku a vzhľadom k prítomnosti komplexov ANTI-AGE stimuluje multidimenzionálne vypĺňanie vzniknutých vrások a obnovuje objem pleti pomocou luxusných aktívnych látok gold elixír + vzácne oleje. 50 ml*

Výrobca: EVELINE COSMETICS
Kód: 941944
EAN: 5901761941944
Dostupnosť: na sklade
9.16 bez DPH
10.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

EVELINE GOLD LIFT EXPERT 50+ - DENNÝ A NOČNÝ KRÉM 50ML. Efektívne sťahuje a spevňuje pokožku a vzhľadom k prítomnosti komplexov ANTI-AGE stimuluje multidimenzionálne vypĺňanie vzniknutých vrások a obnovuje objem pleti pomocou luxusných aktívnych látok gold elixír + vzácne oleje:
- PRO-RETINOL A: znižuje množstvo, hĺbku, dĺžku a šírku vrások 24K častice čistého zlata majú priamou aplikáciou liftingový účinok na pokožku. Zvyšujú intenzívne spájanie kolagénu, ktorý omladzuje kontúry tvare a viditeľne redukuje vrásky. 
- Zlato posilňuje aj účinky ANTI-AGE komplexy, spomaľuje produkciu melanínu a prináša prirodzený vzhľad vašej tváre.
- MATRIXYL® 3000: a state-of-the-art peptide zaručuje zlepšenie pleti a pružnosť, vyhladenie hlbokých vrások a eliminuje zatvrdnutú pokožku.
- PHYTOCELLTEC™: rastlinné kmeňové bunky vašu pleť biologicky omladzujú zvyšujú vitalitu buniek pokožky a stimulujú intenzívnu regeneráciu.
- COLLASURGE LQTM - posilňuje kolagén a elastín vlákna
Dalšie aktívne látky: makadamový olej, arganový olej, orechový olej z havajských orechov KUKUI

Luxusný multi-výživný krém-sérum 50+ garantuje efektívnu hustotu pleti a zlepšenú pevnosť pokožky, rovnako ako multidimenzionálne liftingový efekt.