Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

+HD LIFE STYLE MATTE FIBE PASTE - MATNÁ PASTA PRE ÚČES 100ML

NOVINKA
Výrobca: HD Style
Dostupnosť: na sklade
9.99 bez DPH
11.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

HD LIFE STYLE MATTE FIBE PASTE - MATNÁ PASTA PRE ÚČES 100ML. Matte pasta s bielou ílovou stredne matnou fixáciou 100 ml. Vytvorte rôzne štýly s matným efektom! Pre rôzne štýly účesov a pre všetky typy vlasov. Matte pasta je ideálna pre styling, pretože sa môže vyrovnať aj s nezbednými a tvrdými vlasmi. Konečný styling s matnou pastou robí vlasy mäkšie a poslušné, čo vám umožní bezchybnú fixáciu po celý deň. Nelepí vlasy, bez mastného lesku. Výsledok: Poddajné vlasy, účes úhľadný a kreatívny.

Matný povlak

Udržiava vlhkosť počas pokládky

Flexibilná silná fixácia

Vegánsky vzorec

Hlavné zložky:

Kaolín.

Kaolín je biely íl, široko používaný v kozmetike. Pridanie kaolínového hliny do stylingových výrobkov zjemňuje vlasy, prevenciu krehkosti, zvýšenie účinku objemu a textúry vlasov. Táto zložka poskytuje štýlové matné vlasy.

Glycerín.

V zložení výrobkov na starostlivosť o vlasy je glycerín držiteľom vlhkosti. Obsahuje komponenty, ktoré poskytujú komplexnú starostlivosť, zvlhčuje ich, aby boli viditeľne mäkšie, zakrivené, poslušné.

Návod na použitie: Rozotrite pastu medzi prstami a aplikujte na umyté suché alebo mokré vlasy od stredu ku končekom. Upravte tvar vlasov pomocov hrebeňa ,alebo kefy.