Profibeauty.sk eshop kozmetika kaderníctvo

Helia-D

Začiatkom 80-tych rokov mohli diváci spoznať z televízneho interview staršiu dámu, ktorá si napriek svojmu veku neuveriteľným spôsobom zachovala hebkosť, hladkosť svojej pleti tváre pomocou krému vlastnej výroby s účinnými rastlinnými látkami. Vzhľad pani Nedeczky bol veľmi presvedčivý, takže veľká maďarská továreň na lieky považovala krém za vhodný na to, aby ho dôkladne preskúmala v laboratóriu. Po jednoznačných klinických výsledkoch sa stal produkt obrovským úspechom.
 
Helia-D je odvtedy symbolom kvalitnej maďarskej kozmetiky. Podľa úspešného pôsobenia medzi obyvateľstvom a podľa našich vývojových skúseností nadišiel čas na vyvinutie novej profesionálnej skupiny produktov. Helia-D Professional Vám ponúka novú dimenziu kozmetiky v záujme zachovania prirodzenej krásy, mladosti, vitality vašej pleti, využijúc skúsenosti z minulosti a uznávané výdobytky vedeckého výskumu prítomnosti.
 
Naším cieľom je vyvinutie a výroba takých účinných profesionálnych kozmetických produktov, používaním ktorých môžu odborníci, ktorí si nás vybrali, úspešne vykonávať svoju prácu, k maximálnej spokojnosti svojich zákazníkov. Snažíme sa zlúčiť vlastné osvedčené účinné látky (výťažok zo stonky slnečnice, olej z kukuričných klíčkov, nechtíkový olej) a výsledky najmodernejšieho vývoja (kmeňové bunky jablka, kyselina hyalurónová, výťažok zo stromu tara, polysacharidy).

Svojimi takmer 100 produktmi sa snažíme poskytnúť účinné riešenie na každú fázu kozmetického ošetrenia. Produkty nájdete TU.
 
Cistiaca seria
 
 
Úspešnosť ošetrenia pleti začína dôkladným očistením pokožky. Odstránime odumreté bunky, zvyšky líčenia a znečistenie z povrchu pleti. Je to dôležité nie iba kvôli prirodzenej regenerácii pleti, ale týmto podporíme aj vstrebávanie neskôr použitých kozmetických prípravkov.
 
Caro dotyku
 
 
Úspešnosť ošetrenia pleti začína dôkladným očistením pokožky. Odstránime odumreté bunky, zvyšky líčenia a znečistenie z povrchu pleti. Je to dôležité nie iba kvôli prirodzenej regenerácii pleti, ale týmto podporíme aj vstrebávanie neskôr použitých kozmetických prípravkov.
 
Seria slnecnica a pomaranc
 
 
Hydratajúce a spevňujúce
Táto séria zabezpečuje dlhodobú hydratáciu a pomáha v regenerácií pleti. Hydratáciu, spevnenie a jemnosť pokožky dosahuje vďaka viacerým rastlinným zložkám, medzi inými aj vďaka výťažku zo stonky slnečnice, dobre známeho z produktov Helia-D.
 
Ten´s up zdvihni sa
 
 
Táto séria bojuje najúčinnejšími látkami proti predčasnému starnutiu pleti. Séria Ten s up Zdvihni sa odďaľuje vytvorenie a prehĺbenie malých vrások.
 
Seria koreni na mastnu plet
 
SÉRIA KORENÍ NA MASTNÚ PLEŤ
 
Na mastnú pleť, náchylnú k zápalom Séria s vysokým účinkom, ktorá znižuje zápaly a pomáha v ozdravovacích procesoch nečistej pleti.
 
Suchá a citlivá pleť
 
 
Zmatňujúci denný krém, Upokujúci balzam s Aloe Vera, Zelený upokojujúci krém, Denný krém z Pagaštanu, Nočný krém z Pagaštanu 
 
Medzi kožné problémy v dnešnej dobe patrí celulitída, všedným názvom pomarančová koža. Väčšinou sa objavuje na stehnách, drieku, zadku, kolenách a ramenách. Jej vývin je zložitý proces, ktorý súvisí s nesprávnym stravovaním, životosprávou bez pohybu, stresom, zlým obehovým systémom a zlým systémom látkovej premeny, aj faktormi dedičnosti. Zväčšené tukové bunky stále viac prekážajú vylúčeniu škodlivých látok a tým aj zásobeniu krvi podkožných tkanív a ich lymfatickému obehu. Usadeniny už vytvorené možno redukovať najmä zvýšením obehu, lymfatickou masážou.

Odporúčané kroky ošetrenia tela

1. krok: Pripravme pleť Biogélovým peelingom, ktorý odstráni odumreté bunky a hydratuje ošetrovanú časť. 
2. krok: Vitalizačnou penou s tokajským výberom jemne namasírujme pleť, tá ju dôkladne prečistí a hydratuje. Rukavicou s teplou vodou jemne poutierajme ošetrovanú časť.
3. krok: Vmasírujme Gél lipolyte s tokajským výberom, ktorý sa rýchlo vstrebáva a spôsobuje prekrvenie. Účinok môžeme>zvýšiť zavinutím.
4. krok: Masážnym krémom s tokajským výberom formujúcim postavu a 
Samoohrievacími masážnymi kameňmi vykonáme špeciálnu lymfatickú masáž.
5. krok: Telové mlieko na tvarovanie postavy na domáce použitie
 
 
Seria hyaluron
 
 
Výnimočná séria, ktorá zabezpečí dokonalú výživu buniek a pokožky, ochranu pred starnutím a zjemnenie už existujucich vrások. Kyselina Hyaluronova je jedna z najdôležitejších zložiek spojivového tkaniva, ktorá ako pletivo zjednocuje a spojuje jednotlivé bunky, tým zabezpečuje elasticiu daného tkaniva pletí. Starnutím naše telo vytvára stále menej tejto vzácnej látky, po štyridsiatke sa zníži až o polovicu a do šesťdesiatky dosiahne už len 10% pôvodnej produkcie.

Kyselinu Hyalurónovú sme kombinovali:
- s Matrix 3000 peptidom
- Argánovou kmeňovou bunkou
- Kmeňovou bunkou z kostihoja lekárskeho
- Kyselina Hyaluronova sa nachádza v týchto výrobkoch v rôznych molekulárnych velkostiach, účinkuje hidratačne a stimulujúco. Matrix 3000 peptid zabezpečuje správny pomer kolagénu pričom velkosť zrnka je prispôsobená aby sa dostal aj do hlbších vrstiev kože, oproti jednoduchým bielkovinám.

Po dôkladnom očistení pleti kozmetický úkon začíname Hyaluronovou ampulkou, potom nasledujú ostatné prípravky tejto rady.
 
 
Mezoterapia
 
 
V našej sérii mezoterapie, sme využili najnovšie výsledky výskumu v kozmetike. Použili sme peptidy a protivráskové účinné látky, pomocou ktorých neinvazívnym spôsobom(bez použitia ihiel) môžeme dosiahnuť viditeľné výsledky. Preto padol výber na Progeline a Adipofill´in, ktoré v roku 2012 vyhrali cenu za najlepšie kozmeticky inovatívne účinné látky.

Starnutím aj pokožka tváre stráca podkožný tuk, zmení sa kvalita kožných štruktúr, čím sa stratí pružnosť a objavia sa aj prvé vrásky. Adipofill´in stimuluje rast podkožného tuku a tým znižuje hĺbku vrások. Počas výskumu vo veku medzi 40r-60r, na dobrovoľníkoch testovali Adipofill´in, denne 2*počas 2 mesiacov. Výsledky výskumu: drsnota vrások klesla o 27% a hĺbka vrások klesla o 35%.

Progeline je peptid, ktorý výrazne znižuje tvorbu progerinu, ktorú identifikovali ako jednu možnú príčinu zodpovednú za starnutie pleti.

Boj proti starnutiu je nielen o boji proti znakom starnutia, ale hovorí o tom, ako proces starnutia spomaliť. Účinky:
 Adipofill´in a Progeline
- Napomáha regenerácii kožných buniek
- Výrazne znižuje hĺbku vrások
- Napomáha tvorbe kolagénu
Tieto účinné látky sú schopné pomocou rastlinných kmeňových buniek preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a tam reaktivujú obnovovací proces, spomaľujú predčasné starnutie pleti, čím nastane viditeľné a pozorovateľné omladenie.
 
 
Seria z Tokajským výberom
 
Prvá písomná zmienka o vinárskej výrobe v oblasti Tokaj je zachovaná z roku 1252, prvé dokumentované pamiatky medzinárodného uznania pochádzajú zo 16. storočia. Vtedy sa stal tokajský výber obľúbeným vínom viacerých európskych panovníkov, napríklad pápeža Inocenta XIII, kráľa Ľudovíta XIV. (Kráľ Slnko), aj cára Petra I. Paracelsus, najslávnejší učený lekár na začiatku rokov 1500 prišiel pešo zo Švajčiarska, aby spoznal tajomstvá výroby tokajských vín.

Druhou zaujímavosťou výroby tokajského výberu je viacročné dozrievanie v dubových sudoch. Aj špeciálne zlúčeniny, vyluhujúce sa z materiálu dreveného suda počas procesu dlhého dozrievania zohrávajú svoju úlohu v jedinečnom zložení tokajských vín.

Pri vytváraní našich produktov využívame aj skutočnú raritu, tokajskú výberovú esenciu. Tento hodnotný, hustý nápoj je tekutina pomaly vylisovaná z cibéb ich vlastnou váhou, ktorá obsahuje najmä cukry, aminokyseliny a vitamíny.

V tokajskom výbere možno dnes vykázať viac stovák identifikovaných zlúčenín. Väčšina z nich je prítomná v menšej miere, ale často z hľadiska vône, chuti, arómy a bioaktívneho vplyvu sú práve tieto zložky malého množstva tie najdôležitejšie.

V zložení vín tokajského výberu sa z väčších zložiek javí značný, často 10-násobný rozdiel v porovnaní s ostatnými druhmi vína v glyceríne a v organických kyselinách.

Z látok v menšom množstve, ktoré sú však biologicky dôležité, sú mnohé také, ktoré sa v ostatných vínach nevyskytujú vôbec, alebo sa nachádzajú iba vo veľmi malom množstve.

Základom maďarského patentu č. 178786 aplikovaného pri vývoji našich produktov je poznatok, že ak pridáme k tradičným zložkám kozmetických prípravkov dozretý tokajský výber a tokajskú esenciu, zvyšuje sa hydratačný vplyv prípravkov, priaznivo ovplyvňujú látkovú výmenu pleti, zlepšujú krvný obeh, napájajú pleť, zvyšujú jej napnutie, majú dezinfikačný účinok a otužujú epidermu.

(Zdroj: Popis patentu č.178786)

Majitelia značky Helia-D sú oduševnelí milovníci a výrobcovia vín, zakladajúci členovia Združenia na ochranu pôvodu kruhu v Máde (Mádi Kör Eredetvédelmi Egyesület), takže novou sériou plnia starodávny sen a záväzok.
 
 
seria s kmenovými bunkami jablka
 
SÉRIA S KMEŇOVÝMI BUNKAMI Z JABLKA
 
Rastlinnými kmeňovými bunkami proti starnutiu pleti

Istý švajčiarsky druh jablka je známy už od 18. storočia tým, že ho možno skladovať veľmi dlhú dobu, lebo ani počas niekoľkých mesiacov sa nemení jeho tvar, farba, ani konzistencia. Toto jedinečné jablko je veľmi bohaté na rastlinné účinné látky a rastlinné bunky s dlhou životnosťou. Životnosť buniek súvisí so špeciálnym druhom buniek, tento druh veda pomenovala ako kmeňové bunky. Účinná látka Phytotech ™, vyňatá z kmeňovej bunky zvláštneho švajčiarskeho jablka Malus Domestica, je prvá taká kozmetická zložka s obsahom aktívnej kmeňovej bunky, ktorej výnimočný účinok je potvrdený: značne spomaľuje predčasné starnutie buniek, ochraňuje kmeňové kožné bunky a vráti im vitalitu. Tieto kmeňové bunky sú kompatibilné s ľudskou kožou, preto sú schopné chrániť ju, pleť dostane čerstvé rastlinné kmeňové bunky izolované v účinných látkach. Prísun jedinečnej účinnej látky do hlbších vrstiev kože zabezpečuje technológia lipozóm.
 
 
seria z pandi višni
 
SÉRIA Z PANDI
 
Vďaka obsahu Višne a morského kolagénu obsahuje všetky vlastnosti pre tvorbu pokožky. Vzhľadom na vysokú kyslosť višní je výborná na ošetrenie zašerveňanej pokožky. Obsah uhľohydrátov má veľmi dobrý hydratujúci účinok proti vráskam, je vhodný na ošetrenie dehydrovaných kože. Vitamíny A, B, C, E a P zvyšujú vitalitu pokožky. Morský kolagén je bohatý na proteíny a polysacharidy, ako sú tie, ktoré sa nachádzajú v spojivovom tkanive. Účinne zlepšujú pružnosť a pevnosť pokožky, čím sa zachová jej mladosť. Peptid Matrixyl 3000 zadržiava tvorbu prvých vrások a vyvíja silný preventívny účinok proti ich tvorbe.
 
 
Seria Szatmari slivka
 
 
Séria Szatmári Szilva je špeciálne navrhnutá pre starostlivosť o pleť, hydratáciu a stiahnutie pomocou Nunatak® Primer pre citlivú pokožku. Vďaka aktívnym zložkám je koža viditeľne elastická a pevná.

Szatmari slivky najmä obsah vitamínu P obsahuje významné sacharidy, ovocné kyseliny, minerálne látky, Na, K, Ca, vitamín C, a preto je vhodné najmä pre liečbu a obnovu citlivej pokožky.
PhytoCellTec ™ nunatak® je kvet Saponaria pumila, ktorá prežila dobu ľadovú  kvôli svojej špeciálnej prispôsobivosti. Obklopenej horami ľadu dnes (Nunatak) rozšírená, na kontinente z nízkou teplotou a vysokej UV žiarenie. Preto si vyvinula vlastný obranný mechanizmus, ktorý môže prispieť k ochrane proti týmto rizikám životného prostredia. Vlastnosti prežitia Saponaria pumila sa môžu preniesť na ľudskú pokožku použitím Nunatak® priméru extrahovaného technológiou PhytoCellTec ™.

Nunatak® Stem Cell a Szatmári Slivka zlepšujú štruktúru pokožky, zvyšujú aktivitu buniek a znižujú vrásky. Séria sa odporúča aj pre citlivú pleť, ktorej pokožka potrebuje skutočnú obnovu.

 

 

SÉRIA FOR MAN

Helia - D Professional Vam otvára nové dimenzie do sveta starostlivosti o pleť, pre zachovanie vitality, mladistvosti, použitím skúseností z minulosti a vedomostí z moderných vedeckých štúdií, pričom uprednostňuje použitie rastlinných výtažkov z Maďarskej Republiky. 

Pleť mužov sa odlišuje od pokožky žien, takže samozrejme vyžaduje aj inú starostlivosť. Mužská pleť je hrubšia, silnejšia a odolnejšia ako ženská, vďaka čomu stárne pomalšie, vrásky sa objavujú neskôr. Proti vonkajším vplyvom počasia je síce odolnejšia, ale denné holenie môže pokožku vysúšať, stane sa citlivou. Pleť je mastnejšia so sklonmi k vyrážkam. Obsahuje viac kollagénu ako pleť žien, aj preto stárne pomalšie no potom sú známky starnutia viditeľnejšie. 

K zachovaniu zdravej pleti aj u mužov radíme denné používanie vhodného pleťového kému.

 

 
 
 
 
 
Filter
Cena
+HELIA-D BIOGÉLOVÝ PEELING 250ML TOPna sklade25.69 € +HELIA-D BIOGÉLOVÝ PEELING 250MLHELIA-D BIOGÉLOVÝ PEELING 250ML. Hélia-D biogélový mäkký peeling účinne odstraňuje odumreté bunky a nečistoty na pokožke. Mleté mikro-peelingové olivové +HELIA-D DENNÝ KRÉM Z PAGAŠTANU 50ML (SPF 15) TOPna sklade21.49 € +HELIA-D DENNÝ KRÉM Z PAGAŠTANU 50ML (SPF 15)HELIA-D DENNÝ KRÉM Z PAGAŠTANU 50ML (SPF 15). Denný krém z pagaštanu ponúka okamžitý komfort pre pleť, znižuje podráždenie pokožky, chráni pred voľnými +HELIA-D ENERGIZUJÚCA ČISTIACA PENA HYALURON 200ML TOPna sklade19.29 € +HELIA-D ENERGIZUJÚCA ČISTIACA PENA HYALURON 200MLHELIA-D ENERGIZUJÚCA ČISTIACA PENA HYALURON 200ML. Kyselina hyalurónová a vysoký obsah Matrixil peptid 3000, ktorý reguluje kolagén kože, pomáha naplniť kožu a +HELIA-D ENZYMATICKÝ PEELING S VITAMÍNOM 250ML TOPna sklade29.29 € +HELIA-D ENZYMATICKÝ PEELING S VITAMÍNOM 250MLHELIA-D ENZYMATICKÝ PEELING S VITAMÍNOM 250ML. Enzymatický peeling na báze keratínu s vysokým obsahom vitamínu C. Zvláštnosťou mikro kapsulového +HELIA-D FORMUJÚCI MASÁŽNY KRÉM S TOKAJSKÝM VÝBEROM 250ML TOPna sklade24.29 € +HELIA-D FORMUJÚCI MASÁŽNY KRÉM S TOKAJSKÝM VÝBEROM 250MLHELIA-D FORMUJÚCI MASÁŽNY KRÉM S TOKAJSKÝM VÝBEROM 250ML. Bohato zásobuje pleť výživnými látkami, lipidmi a vlhkosťou. Tokajský výber a výberová esencia, +HELIA-D GÉL S TOKAJSKÝMI CIBÉBAMI 250ML TOPna sklade24.59 € +HELIA-D GÉL S TOKAJSKÝMI CIBÉBAMI 250MLHELIA-D GÉL Z JADIEROK TOKAJSKÉHO HROZNA 250ML. Ľahký, hydratačný krémový gél, rýchlo sa vstrebávajúci, bohatý na tokajský výber a olej z hroznových +HELIA-D GÉLOVÁ MASKA ZLATÝ KRIŠTÁĽ 15GR TOPna sklade7.99 € +HELIA-D GÉLOVÁ MASKA ZLATÝ KRIŠTÁĽ 15GRHELIA-D GÉLOVÁ MASKA ZLATÝ KRIŠTÁĽ 15GR. Hélia-D Gold Crystal Gel Mask inšpirovaná leskom zlata s vysoko viditeľným výsledkom je schopný krásne napĺňať a +HELIA-D GÉLOVÝ TONIC Z OLEJA ČAJOVNÍKA 250ML TOPna sklade15.69 € +HELIA-D GÉLOVÝ TONIC Z OLEJA ČAJOVNÍKA 250MLHELIA-D GÉLOVÝ TONIC Z OLEJA ČAJOVNÍKA 250ML. Olej z čajovníka je hlavnou zložkou tonika pre starostlivosť o mastnú pleť, odporúčame ako dezinfekciu po +HELIA-D HYALURON GÉL 250ML TOPna sklade29.99 € +HELIA-D HYALURON GÉL 250MLHelia-D Hyaluron gél 250ml. Jemná konzistencia gélu ľahko vstrebávateľná maska. Obsahuje výživné a hydratačné zložky (kyselinu hyalurónovú, peptidy, +HELIA-D HYALURON KOKTEJL AMPULA 5*2ML TOPna sklade24.99 € +HELIA-D HYALURON KOKTEJL AMPULA 5*2MLHELIA-D HYALURON KOKTEJL AMPULA 5*2ML. Okamžité hydratačná bomba pre pokožku. Komplexné spôsob naplnenia pokožky a tým zníženie hĺbky vrások pomocou kyseliny +HELIA-D HYALURON KRÉMOVÝ ZÁBAL 250ML TOPna sklade34.99 € +HELIA-D HYALURON KRÉMOVÝ ZÁBAL 250MLHELIA-D HYALURON KRÉMOVÝ ZÁBAL 250ML.Jemná konzistencia krému ľahko vstrebávateľná maska. Obsahuje výživné a hydratačné zložky (kyselinu hyalurónovú, +HELIA-D HYALURON-ARGÁNOVÉ KMEŇOVÉ BUNKY KRÉM 50ML TOPna sklade24.99 € +HELIA-D HYALURON-ARGÁNOVÉ KMEŇOVÉ BUNKY KRÉM 50MLHELIA-D HYALURON-ARGÁNOVÉ KMEŇOVÉ BUNKY KRÉM 50ML. Krém s individuálnou kompozíciou obsahujúce najmenšiu veľkosť kmeňových častíc molekulárnej kyseliny +HELIA-D HYALURON-KOSTIHOJOVÉ KMEŇOVÉ BUNKY 50ML TOPna sklade24.99 € +HELIA-D HYALURON-KOSTIHOJOVÉ KMEŇOVÉ BUNKY 50MLHELIA-D HYALURON-KOSTIHOJOVÉ KMEŇOVÉ BUNKY 50ML. Bohaté a komplexné zloženie intenzívného krému s mikro molekulovou veľkosťou kyseliny hyalurónovej, ktorá v +HELIA-D HYDRATAČNÉ MLIEKO NA TVÁR 250ML TOPna sklade15.69 € +HELIA-D HYDRATAČNÉ MLIEKO NA TVÁR 250MLHELIA-D HYDRATAČNÉ MLIEKO NA TVÁR 250ML. V Helia-D vďaka jemným obsah hydratačný krém oleja rýchlo odstraňuje make-up a denné nečistoty. Jemne a dôkladne +HELIA-D HYDRATAČNÝ GÉLOVÝ TONIC 250ML TOPna sklade15.79 € +HELIA-D HYDRATAČNÝ GÉLOVÝ TONIC 250MLHELIA-D HYDRATAČNÝ GÉLOVÝ TONIC 250ML. Hélia-D Hydratačný Gélový tonik je osviežujúci a jemný čistiaci gélové tonikum. Extrakt z hroznových jadierok, čo +HELIA-D ICHTYOLOVÝ PROTIZÁPALOVÝ GÉL 250ML TOPna sklade19.99 € +HELIA-D ICHTYOLOVÝ PROTIZÁPALOVÝ GÉL 250MLHELIA-D ICHTYOLOVÝ PROTIZÁPALOVÝ GÉL 250ML. Hélia-D protizápalový gél s Ichtyolom dodáva dôležité živiny a omladzuje pokožku. Pomáha pri liečení seborei, +HELIA-D KRÁĽOVSKÁ MODRÁ GÉLOVÁ HYDRATAČNÁ MASKA 20GR TOPna sklade7.99 € +HELIA-D KRÁĽOVSKÁ MODRÁ GÉLOVÁ HYDRATAČNÁ MASKA 20GRHELIA-D KRÁĽOVSKÁ MODRÁ GÉLOVÁ HYDRATAČNÁ MASKA 20GR. Hélia-D Hydratačná gélová maska Royal modrá zvyšuje obsah glukózy pokožke. Maska bohatá na +HELIA-D KRÉM MASKA S PEPTIDMY A ARGÁNOVÝMI KMEŇOVÝMI BUNKAMI 250ML TOPna sklade39.99 € +HELIA-D KRÉM MASKA S PEPTIDMY A ARGÁNOVÝMI KMEŇOVÝMI BUNKAMI 250MLHELIA-D KRÉM MASKA S ARGÁNOVÝMI KMEŇOVÝMI BUNKAMI 250ML. Pleťová maska s jemnou krémovou textúrou s aktívnými peptidmi a kmeňovými bunkami, ľahká a vysoko +HELIA-D KRÉM PROTI OČNÝM VRÁSKAM S KMEŇOVÝMI BUNKAMI JABLKA 30ML TOPna sklade35.99 € +HELIA-D KRÉM PROTI OČNÝM VRÁSKAM S KMEŇOVÝMI BUNKAMI JABLKA 30MLHELIA-D KRÉM PROTI OČNÝM VRÁSKAM S KMEŇOVÝMI BUNKAMI JABLKA 30ML. Hélia-D apple očný krém z jablčných kmeňových buniek znižuje vrásky, vačky a kruhy pod +HELIA-D KRÉM PROTI OČNÝM VRÁSKAM S VÝŤAŽKOM ZO STONKY SLNEČNICE 30ml TOPna sklade16.99 € +HELIA-D KRÉM PROTI OČNÝM VRÁSKAM S VÝŤAŽKOM ZO STONKY SLNEČNICE 30mlKRÉM PROTI OČNÝM VRÁSKAM S VÝŤAŽKOM ZO STONKY SLNEČNICE 30ml. Krém Hélia-D z extraktu stonky slnečnice je bohatý rastlinné oleje lisované za studena, čím +HELIA-D KRÉM PROTI VRÁSKAM S JABĹČNYMI KMEŇOVÝMI BUNKAMI 50ML TOPna sklade28.99 € +HELIA-D KRÉM PROTI VRÁSKAM S JABĹČNYMI KMEŇOVÝMI BUNKAMI 50MLHELIA-D KRÉM PROTI VRÁSKAM S JABĹČNYMI KMEŇOVÝMI BUNKAMI 50ML. V Hélia-D s obsahom jablčných kmeňových buniek je revolučný proti vráskam  a proti +HELIA-D KRÉM PROTI VRÁSKAM Z EXTRAKTU STONKY SLNEČNICE 50ML TOPna sklade16.99 € +HELIA-D KRÉM PROTI VRÁSKAM Z EXTRAKTU STONKY SLNEČNICE 50MLHELIA-D KRÉM PROTI VRÁSKAM Z EXTRAKTU STONKY SLNEČNICE 50ML. Hélia-D krém s extraktom so stonky slnečnice proti vráskam s vysokým obsahom vitamínu E poskytujú +HELIA-D KRÉMOVÝ GÉL S TOKAJSKÝM VÝBEROM 50ML TOPna sklade20.49 € +HELIA-D KRÉMOVÝ GÉL S TOKAJSKÝM VÝBEROM 50MLHELIA-D KRÉMOVÝ GÉL S TOKAJSKÝM VÝBEROM 50ML. Hélia-D krémgél z tokajského výberu sa rýchlo vstrebáva a olej z hroznových jadierok má bohatý hydratačný +HELIA-D MAGICKÁ PEELINGOVÁ ALGINÁTOVÁ MASKA 90G TOPna sklade12.89 € +HELIA-D MAGICKÁ PEELINGOVÁ ALGINÁTOVÁ MASKA 90GHELIA-D MAGICKÁ PEELINGOVÁ ALGINÁTOVÁ MASKA 90G. Použitie tvárovej masky Helia-D po očistení pokožky je príjemný zážitok pre zákazníka. Hydratačný,